Doutta Galla Club Championships 2018

Jump to Draws Schedule

Draws









Schedule

Sunday 25th November 2018

Time Court 1 Court 2 Court 3
10:00 AM  
10:30 AM  
11:00 AM  
11:30 AM  
12:00 PM  
12:30 PM  
1:00 PM 11 - Mens Singles - Liam def by Andrew (6-3 6-2) 8 - Mens Singles - Warren C def by Ben R (6-2 7-5)  
1:30 PM  
2:00 PM 10 - Mens Singles - Trevor def Clinton (6-4 7-5) 9 - Mens Singles - Tim def Aaron (6-2 6-3)  
2:30 PM  
3:00 PM  
3:30 PM  
4:00 PM  
4:30 PM  
5:00 PM  

Saturday 1st December 2018

Time Court 1 Court 2 Court 3
10:00 AM 6 - Mens Singles - Steven vs. Ben W 15 - Ladies Singles - Polin vs. Denise
10:30 AM
11:00 AM
11:30 AM
12:00 PM 5 - Mens Singles - Tim vs. Trevor 4 - Mens Singles - Will vs. Andrew
12:30 PM 7 - Mens Singles - Warren P vs. Ben R  
1:00 PM 3 - Mens Singles - TBC vs. TBC 32 - Mens Doubles - Trevor & Ben def Tim & Liam (8-2)
1:30 PM 2 - Mens Singles - Semi Final
2:00 PM 36 - Ladies Doubles - Debbie & Darija vs. Poilin & Denise 31 - Mens Doubles - Steven & Clinton vs. Warren C & Daniel
2:30 PM
3:00 PM 29 - Mens Doubles - Aaron & Warren P vs. TBC 30 - Mens Doubles - Nick & Kieran vs. Trevor & Ben
3:30 PM  
4:00 PM 13 - Ladies Singles - Ashley M vs. TBC 14 - Ladies Singles - Divya vs. Eleanor  
4:30 PM  
5:00 PM  

Sunday 2nd December 2018

Time Court 1 Court 2 Court 3
10:00 AM  
10:30 AM  
11:00 AM  
11:30 AM  
12:00 PM 27 - Boys Singles - Dion vs. John
12:30 PM  
1:00 PM 23 - Boys Singles - Campbell vs. Billy 24 - Boys Singles - Finley vs. TBC 34 - Ladies Doubles - Ashley & Annette vs. TBC
1:30 PM  
2:00 PM 25 - Boys Singles - George vs. Josh 26 - Boys Singles - Lawrence vs. James 35 - Ladies Doubles - Marie & Eleanor vs. Sophie & Karen
2:30 PM  
3:00 PM 21 - Boys Singles - TBC vs. TBC 22 - Boys Singles - TBC vs. TBC 19 - Girls Singles - Alicia vs. Marie
3:30 PM  
4:00 PM  
4:30 PM  
5:00 PM  

Saturday 8th December 2018

Time Court 1 Court 2 Court 3
10:00 AM 41 - Mixed Junior Doubles - Eleanor & James vs. Marie & Campbell 44 - Boys Doubles - Dion & John vs. Finley & George 40 - Mixed Junior Doubles - Divya & Josh vs. Shannyn & Dion
10:30 AM  
11:00 AM 43 - Boys Doubles - Campbell & James vs. Billy & 38 - Mixed Doubles - Annette & Ben vs. Eleanor & Campbell 45 - Mixed Doubles - Ashley & Andrew vs. Nikola & Marie
11:30 AM  
12:00 PM 37 - Mixed Doubles Final 17 - Girls Singles - Eleanor vs. TBC 18 - Girls Singles - Ashley vs. Paramatar
12:30 PM  
1:00 PM 1 - Mens Singles Final 12 - Ladies Singles Final  
1:30 PM  
2:00 PM 16 - Girls Singles Final 20 - Boys Singles Final  
2:30 PM  
3:00 PM 28 - Mens Doubles Final 33 - Ladies Doubles Final  
3:30 PM  
4:00 PM 39 - MIxed Junior Doubles Final 42 - Boys Doubles Final  
4:30 PM  
5:00 PM